Paní Hana Pospíšilíková je jedním z nejpečlivějších a nejsvědomitějších lidí, které z celého pracovního života znám. Když připočtu diskrétnost a maximální osobní nasazení, byla jasnou volbou pro správu, pronájmy i prodej mých nemovitostí. Jedná rychle a efektivně, je maximálně komunikativní a má obrovské obchodní zkušenosti i cit na lidskou povahu - s jejími návrhy už stačí jen souhlasit. Vždy se mi to vrátilo v nejlepším a doporučuji tuto skutečně profesionální realitní makléřku i vám.

Honza Žůrek

Jsem nadmíru spokojen se službami realitní kanceláře paní Pospíšilíkové, která mi po celou dobu ochotně vysvětlovala vše potřebné. Oceňuji zároveň profesionální přístup, nadhled a osobní kontakt. Vše bylo vyřízeno včas a podle mých představ.

Jana Heřmánková

Uvažoval jsem, komu svěřit prodej svého bytu. Kamarád mi doporučil RK RealHypo, se kterou měl osobní zkušenost, když prodával svůj rodinný dům. Volba tedy padla na paní Pospíšilíkovou. Ocenil jsem její profesionální přístup, věnovala mi dostatek času a pečlivě mi vysvětlila celý postup prodeje. To, co jsme si dohodli, bylo beze zbytku splněno. S paní makléřkou se potkáváme i nadále a náš pracovní vztah přerostl v kamarádství. Trochu jsem musel poopravit svůj názor na realitní kanceláře a makléře vůbec.

Karel Macháček